//= bu('dist/style.css') ?>
Компанија НИС наставила је са улагањем у развој и модернизацију малопродајне мреже и у 2025. години, упркос изазовним околностима које су обележиле пословање у претходном периоду. Током прошле године пуштено је у рад укупно шест НИС Петрол бензинских станица широм Србије, од којих је пет објеката у потпуности модернизовано, док је изграђена једна бензинска станица. На овај начин је додатно унапређена доступност малопродајних објеката НИС-а и додатно побољшан квалитет потрошачких услуга на локацијама модернизованих објеката.
Пројекти реконструкције су обухватили примену савремених техничких решења и унапређење инфраструктуре, уз поштовање најстрожијих безбедносних и еколошких стандарда. Модернизоване бензинске станице пуштене су у рад у Сврљигу, Мрчајевцима, Краљеву (Краљево 1), Кули и на Аеродрому Сурчин, док је нови малопродајни објекат отворен у Мајданпеку (Мајданпек 2).
Континуираним улагањима у развој малопродајне мреже, упркос пословању у изузетно сложеним околностима, компанија НИС потврђује своју посвећеност стратешким приоритетима, о чему сведочи и чињеница да је само у последњих пет година НИС у овај сегмент уложио 57,6 милиона евра. Истовремено, НИС је на овај начин желео да искаже захвалност потрошачима који су остали верни компанији и у условима отежаног пословања.